Slevový portál slevovykupon.net, představení a výhody

Koncept kupónů a různých poukázek je tak starý jako maloobchod sám. Obvykle se jednalo o papírové výstřižky, které byly součástí reklamy a propagačních materiálů jednotlivých obchodníků a měly za cíl přilákat nové obchodníky do obchodů. Internet ovšem koncept kupónů výrazně změnil. Dnes už nebudete potřebovat nůžky ani pročítat časopisy a noviny. Mají obvykle podobu několika málo znaků, které v košíku e-shopu zadáte do příslušného políčka a snížíte tak výslednou cenu nebo získáte jinou výhodu. Jednat se může o dopravu zdarma nebo dárek.


Na tyto slevové kódy můžete narazit na různých místech na internetu. Vyskytují se na reklamních bannerech, jsou součástí propagačních e-mailů pro zákazníky, jsou zasílány v papírové podobě k zásilkám a našli byste je i přímo na stránkách obchodů pro které platí. Hledat je ovšem není snadné. Někdy se obchody snaží, aby je získala pouze specifická skupina zákazníků. Ve chvíli, kdy chcete nakoupit, nechcete trávit hodiny hledáním slevového kupónu. A právě proto je tu portál Slevovykupon.net.

Jak funguje Slevovykupon.net?

Jaká je náplň webu?

Hlavní náplní jejich práce je hledat tyto unikátní kódy za vás a umisťovat je do své databáze. Pro vás je připraveno jednoduché uživatelské rozhraní, které umožňuje rychle a efektivně vyhledávat jednotlivé obchody. Získání slevového kódu je pak otázkou několika málo kliknutí. Každý obchod je jiný, a tak se snaží pro uplatnění kódu poskytnout také návod ať už v textové podobě nebo přímo video-návod. Jako uživatelé máte také možnost slevové kódy sdílet se svými přáteli na sociálních sítích.

Proč se registrovat na slevovykupon.net?

Registrace na slevovykupon.net vám otevírá další možnosti. Pokud poskytnete svou e-mailovou adresu zajistíte tak, že už vám neuniknou slevové kódy pro vaše oblíbené obchody. Jednoduše se přihlásíte k odběru novinek a kódy do vašich oblíbených obchodů vám přijdou přímo do e-mailové schránky.

Jaká je další výhody portálů?

Kromě slevových kupónů se snaží portál upozorňovat také na nejvýhodnější akční nabídky, možnosti získání vzorků zdarma nebo dárků k objednávkám. Tipy na ty nejzajímavější akce můžete získat také tak, že budete sledovat témata magazínu. Ten vás každý všední den upozorní na místa, kde můžete výrazněji ušetřit nebo třeba využít cashbacku na zajímavé produkty. Tyto cashbacky jsou často spojené s konkrétní značkou. Peníze tak získáte zpět přímo od výrobce a můžete tyto nabídky kombinovat s použitím slevového kódu. Ušetříte tak prakticky dvakrát během jednoho nákupu.

Mohu vložit na web vlastní slevový kupón?

I vy jako uživatel slevového portálu Slevovykupon.net se můžete podělit o kupóny, které obdržíte nebo se k nim nějakým způsobem dostanete. V jednoduchém formuláři je vložíte do databáze a poskytnete tak kódy pro užití dalším uživatelům internetu.

kuponovy-portal

Co dělat, když slevový kupón nefunguje?

Při užívání portálu pamatujte na fakt, že ne vždy je známá doba platnosti kupónu. Může se tak stát, že tento kupón již expiroval a není možné jej použít. Nenechte se odradit a zkuste jiný. Můžete také pomoci správcům portálu označením takové nabídky jako nefunkční a udržet tak prostředí čisté pro ostatní uživatele.

Na závěr

Vzpomeňte si tedy na slevovykupon.net vždy, když se chystáte odeslat objednávku na e-shopu. Bez využití kódu se můžete připravit i o tisíce korun, které leží prakticky připravené jen k tomu, abyste je sebrali. Nebude vás to stát déle než minutu vašeho času.