Minulý týden jsem na e-shopu hot-bee.eu zakoupil dvě lahvičky pálivé medové omáčky Hot-Bee. Původně jsem myslel, že je budu používat čistě na ochucení pizzy a hamburgerů, dnes mám jiný názor a omáčku používám všude.

HotBee používám úplně na vše!

Jak jsem již avizoval, tak původní úmysl byl využívat HotBee čistě pro občasné dochucení pizzy nebo hamburgeru, které doma máme velice rádi. Omáčka pěkně doplnila naší ledničku, což jsme potřebovali. Každopádně pár dní zpět jsem začal omáčku používat i pro další jídla. Musím říct, že moje děti to opravdu milují! Nejvíce jí mají rady na grilovaném masu. Manželka si omáčku chválila s žebírkama a já to mohu jenom potvrdit. 

Omáčka není kalorická bomba.

Další věcí, proč jsem jsem si omáčku koupil je její nutriční hodnota. Je známo, že dnes je většina lidí edukováno v rámci životosprávy a proto si více a více lidí hlídá kalorické hodnoty jídel. HotBee je sice převážně z medu, ale i přes to se může chlubit jednou z nejlepších kalorických hodnot ze všech omáček. Další naprosto zásadní věcí (pro restaurace) je trvanlivost, kterou má HotBee neuvěřitelných 12 měsíců, což je oproti konkurenci naprosto skvělé.

HotBee do domácnosti?

Určitě ano, můžu doporučit. Hot-Bee pravidelně konzumuji s rodinou. HotBee je dobrá změna, minimálně moje stravování to opět posunulo na další úroveň. Je také dobré, když v lednici máte něco více než kečup a hořčici. Myslím si, že za tuto nabízenou cenu to stojí, nezáleží, zda provozujete restauraci nebo hledáte nové obohacení do domácí ledničky, HotBee to zvládne.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *