Super-vita-pro-recenze-czehcvirus

Přednedávnem jsem nakoupil na Czech Virusu tekutý multivitamín SuperVita PRO a rád bych se podělil o svůj názor na tento produkt a objasnil, proč si myslím, že se jedná opravdu o jedničku na trhu. 

Moje zkušenosti

První věc, na kterou jsem narazil při první konzumaci je sladká chuť. Multivitamín má příchuť pomeranče, což mi naprosto sedlo. Osobně “mulťák” SuperVita dávkuji každé ráno ke snídani. Dříve jsem ráno pil vždy džus, ale dnes již piji multivitamín smíchaný s vodou. Je to pro mě ideální start do dne.

Hlavním důvodem, proč jsem produkt koupil je jeho složení. Každý sportující i nesportující člověk potřebuje denní dávku vitamínů, což mnoho lidí zapomíná. Jelikož pracuji, tak nemám možnost se stravovat, jak bych chtěl. Multivitamín od Czech Virusu mi pomáhá doplnit základní nutriční specifika. 

Jaké na sobě cítím změny?

Multivitamín SuperVita PRO používám jíž druhým měsícem. První změny jsem pocítil již druhý týden, kdy se mi výrazně zlepšila regenerace svalů (v produktu je: BCAA, Glutamin a Taurin). Další příjemnou změnou bylo zlepšení trávení, se kterým jsem dlouhou dobu zápasil. 

Hlavní benefit přišel za cca 3 týdny, kdy se mi výrazně zlepšila kvalita spánku, což si myslím, že každý pracující sportovec ocení (zvlášť, pokud máte děti). Obecně má multivitamín skutečně mnoho složek, které často opomíjíme, především tedy antioxidanty a omega kyseliny

  • obsahuje 46 aktivních látek
  • 300 % vitamínu D3 v jedné dávce
  • Skvělá přírodní chuť díky stevii 
  • mnohem více…

Produkt doporučuji všemi deseti

Myslím si, že nákup tohoto produkty by měl zvážit opravdu každý. Může se zdát, že takovéto věci jsou spíše pro vrcholové sportovce, ale z vlastní zkušenosti administrativního pracovníka můžu říct, že produkt pomůže všem.

Jako hlavní výhodu vidím to, že nahradí celou řadu suplementů, což doslova šetří čas i peníze.

Sleva na značku CzechVirus

Využít můžete i naší Czechvirus slevy, při objednávce v košíku stačí zadat slevový kód HS7.

 

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *