naturalprotein-recenze

Nedávno se na trhu objevil nový druh proteinu, který jistě zaujme všechny nadšence. NaturalProtein nejenže nabízí ty nejkvalitnější suroviny a ideální proces jejich zpracování, ale také vám umožní si namíchat vlastní složení proteinu. Každý si tak do směsi přidá, co mu vyhovuje a chutná. Pro ty, kterým se s mícháním nechce trávit čas, nabízí i již hotové směsi.

Kromě výběru ze širokého množství surovin, se můžete spolehnout i na to, že vás protein bude pouze z přírodních surovin a nebude obsahovat žádná umělá dochucovadla ani barviva. Pojďme se tedy podívat na to, co přesně tyto proteiny obsahují a pro koho jsou vhodné.

Složení a stravitelnost

Vzhledem k tomu, že si každý míchá protein podle svého, liší se i složení jednotlivých směsí. Výrobce NaturalProtein nabízí mnoho variant a je jen na vás, které z nich si vyberete. Níže jsou popsané jednotlivé suroviny, které si do proteinu můžete přidat a uzpůsobit si ho podle svého.

BALÍČEK -DIETA- ( 3X 350G )
- příchutě podle vlastního výběru
-výhodnější cena
- doprava ZDARMA

Jako proteinový základ si můžete vybrat několik zdrojů bílkovin. V nabídce jsou syrovátkové protein s přirozenou a nezměněnou strukturou, díky výjimečně šetrnému zpracování. Volit můžete mezi mikrofiltrátovým koncentrátem syrovátkové bílkoviny s obsahem bílkovin okolo 80 %, který byl zpracován při nízkých teplotách. Druhou možností je syrovátkový izolát, který má asi o 10 % vyšší podíl bílkovin, ale má vyšší cenu. Oba proteiny lze libovolně zkombinovat.

Jaké jsou příchutě k výběru?

Dále je na výběr mezi celou řadou příchutí proteinů. Všechny tyto příchutě jsou přírodního původu, a tak nemusí mít natolik intenzivní chuť jako jiné proteiny. NaturalProtein nabízí čtyři příchutě mrazem sušeného ovoce – malinu, jahodu, mango a banán. Tyto příchutě se vyrábí pomocí jedinečného procesu lyofilizace, kdy se ovoce rychle zmrazí a vzápětí je usušeno. Ovoci zůstanou veškeré přínosné látky, stejně jako chuť a vůně. Mezi další nabízené příchutě patří BIO holandské kakao, které se dováží přímo od výrobce v Holandsku, nebo mleté lisované arašídy, ze kterých je vylisováním odstraněn veškerý tuk. Pro milovníky kávy je v nabídce káva, tvořící směs mexické a peruánské kávy. Ochutnat můžete také vanilku nebo v BIO kvalitě mletý kokos.

Dvě vlákniny k výběru

Následuje volba mezi dvěma druhy vlákniny, které si můžete do svého proteinu také přidat. Díky vláknině se snižuje riziko rakoviny tlustého střeva a konečníku, napomáhá také trávení a snižování hmotnosti. Na výběr je vláknina z kořene čekanky s jemně nasládlou chutí a psyllium, které je spíše zemité, ale pochutnají si na něm i diabetici.

Pro porovnání zkuste mrknout i na recenzi Protein&Co

Mohu si do proteinu přidat chia, ovesné vločky?

K proteinu si můžete přidat také mnohé superpotraviny. Na výběr jsou chia, bazalková a konopná semínka, která se jen hemží prospěšnými látkami a vitamíny, které s jejich konzumací dostanete do těla. V nabídce jsou také drcené ovesné vločky, které zasytí na dlouhou dobu, nebo prášek maca, pocházející z kořene stejnojmenné jihoamerické rostliny. Na závěr můžeme vyzkoušet i colostrum, který významně podporuje imunitní systém a díky němu můžeme efektivněji bojovat s viry a bakteriemi.

Čím protein osladím?

Jako poslední jsou v nabídce ještě sladidla přírodního původu, která protein dochutí, ale zároveň na nich není nic nezdravého. Zkusit můžete proslulou stévii, která je na chuť výbornou, a navíc nemá žádnou nutriční hodnotu. Další volbou může být březový cukr, který se může pyšnit velmi podobnou chutí jako běžný cukr, ale je mnohem zdravější. Nakonec NaturalProtein nabízejí kokosový cukr, který zase chutná spíše karamelově.

tvorba-vlastniho-proteinu
Tvorba vlastního proteinu

U NaturalProtein lze koupit i již předem namíchané proteiny, které jsou vytvořeny v ideálním složení pro různé účely. Vyberete si podle toho, zda-li chcete protein ke sportu, dietě nebo jiným účelům. V nabídce je sedm předpřipravených příchutí, každá z nich s velkým množstvím různých variant. Mezi variantami naleznete například Nestíhám jídlo, Hubnu nebo Imunita.

Máte i protein pro vegany?

Pro vegany je u NaturalProtein navíc možnost využití proteinu, který má čistě rostlinný původ. Jde o kombinaci rýžového a hrachové proteinu, která poskytuje ideální koncentraci aminokyselin, která je plně srovnatelná s živočišným zdrojem proteinů.

Veganský protein

Rozpustnost a nutriční hodnoty

Protein jsem rozpouštěl ve vodě, rozpustnost není ideální ale pokud vezmete shaker, tak protein rozmícháte krásně.

Stejně jako u složení proteinů, jsou i jejich nutriční hodnoty velmi individuální. Odvíjí se od toho, jaké složení si do proteinu zvolíte. Snadno se ale může stát, že váš protein bude mít vyšší nutriční hodnoty než běžné proteiny. Toto se děje zejména kvůli přidaným superpotravinám, které mají mnohdy vysoký obsah živin.

Cenová dostupnost

Pokud se rozhodneme koupit si již připravený protein na stránkách NaturalProtein, pohybují se jejich ceny mezi 400 a 750 korunami za 700 gramové balení. U většiny proteinů si můžete vybrat ze tří velikostí. Pokud chcete protein pouze vyzkoušet a ochutnat zvolte testovací velikost 35 gramů. Dále je možností balení 350 gramové a 700 gramové.

V případě, že si mícháte vlastní protein, budou se ceny velmi lišit a odvíjet zejména od toho, co do svého mixu zahrnuté. Obecně jsou ale ceny o něco vyšší. Všechny výrobky značky NaturalProtein jsou o něco dražší než jiné nabízené proteiny, na druhou stranu nabízejí dohledatelnost původu surovin, 100 % přírodní složení a kvalitní metody zpracování.

NaturalProtein – slevový kód

Aktuálně není k dispozici slevový kód

Informace o výrobci

Kontakty

NATURALPROTEIN s.r.o. ©IČO: 07685084
Sídlo společnostiStudentská 480 / 27B, Karlovy Vary, 360 07
emailinfo@naturalprotein.cz
Telefonní kontakt601 375 888
Webové stránkyhttps://www.naturalprotein.cz

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *